Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej.

Nasza firma od kilku lat bardzo prężnie działa na rynku maszyn budowlanych, przemysłowych i rolniczych. Zdobyte przez lata doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie dobrej i stabilnej pozycji rynkowej.

 

Hydraulika siłowa maszyn jest naszą główna domeną.

Przedmiotem działalności firmy jest świadczenie usług z zakresu sprzedaży części zamiennych do maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych a ponadto autobusów i samochodów ciężarowych, żurawi samochodowych, ratraków śnieżnych, wózków widłowych oraz młotów hydraulicznych i pneumatycznych.

 

Oprócz części oryginalnych proponujemy też alternatywne zamienniki. Kupując je u nas lub wykonując remont na bazie tych produktów znacznie zmniejszysz własne koszty związane z utrzymaniem maszyny.

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych przez nas części zamiennych. Nasi niemieccy dostawcy to producenci certyfikowani co sprawia, że produkty przez nas dystrybuowane odpowiadają wszelkim normom i są najwyższej jakości.


Obsługujemy między innymi serwisy naprawcze, firmy budowlane, kopalnie, kamieniołomy, zakłady przemysłowe i komunikacyjne, firmy handlowe i transportowe oraz indywidualnych klientów realizując własną politykę, polegającą na indywidualnym podejściu do każdego klienta, ze szczególnym uwzględnieniem jego specyficznych oczekiwań i potrzeb.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą a w niej znajdziecie między innymi części zamienne do maszyn budowlanych i drogowych następujących producentów:

ATLAS, TEREX, HANOMAG, O&K, BOMAG, ZEPPELIN, ZETTELMEYER, VOLVO, YANMAR, SCHAEFF, FERMEC, EDER, LIEBHERR, KAELBLE, NEUSON, NEW HOLLAND, DAEWOO, DOOSAN, FURUKAWA, MASSEY FERGUSON - MF, CAT - CATERPILLAR, MATBRO, TELETRAC

Żurawi samochodowych: GROVE, MANITOWOC oraz COLES HUSKY.

Silników: DEUTZ , HANOMAG

Młotów hydraulicznych i pneumatycznych: KRUPP, MONTABERT, ATLAS-COPCO, WILKING

Części zamienne do przekładni, skrzyń biegów, zmienników momentu oraz mostów:

ZF - Zahnrad Fabrik , ALLISON , KESSLER , CARRARO , CLARK , VOITH , ZTS , LINDE i innych...

Nasza operatywność, najniższe ceny, duże zasoby magazynowe części do silników i pomp tłoczkowych Linde oraz Rexroth  oraz najkrótsze terminy realizacji zamówień sprawiły, że w chwili obecnej jesteśmy prawdopodobnie największym w Polsce dostawcą pomp łopatkowych i zębatych:

 

BOSCH , ZF , SAUER , SALAMI , KAYABA , PARKER

 

części zamiennych do wielotłokowych pomp i silników hydraulicznych:

 

LINDE , BOSCH – REXROTH , HYDROMATIK , BRUENINGHAUS , KAWASAKI

 

oraz skrzyń biegów i  mostów:

 

ZF – Zahnrad Fabrik Passau , CARRARO , VOITH

 

Ponadto w swojej ofercie mamy między innymi części zamienne oraz podzespoły hydrauliki siłowej takich producentów jak:

 

BOSCH , UCHIDA , COMMERCIAL , DENISON , SAUER , SAUER DANFOSS , SAUER – SUNDSTRAND , LIEBHERR ,

VICKERS , PARKER , SALAMI , CALZONI , BREVINI , SAM , CASAPPA , SAI , MARZOCCHI , SHW - TROCHOCENTRIC ,

MOOG ,  KAWASAKI , POCLAIN , KAYABA , VOLVO , HITACHI , DAVID BROWN , EATON , KOMATSU , MITSUBISHI ,

DAIKIN , CAT , SHIBAURA , NABCO , SEIKI , HYDAC , ZF  i wielu innych…

 

 

ZE WZGLĘDU NA KOOPERACJĘ Z NASZĄ MACIERZYSTĄ FIRMĄ W NIEMCZECH ORAZ Z FIRMĄ W POLSCE, KTÓRA DLA NICH WYKONUJE NAPRAWY POMP I SILNIKÓW HYDRAULICZNYCH ORAZ PRZEKŁADNI, SKRZYŃ I MOSTÓW PODEJMUJEMY SIĘ BARDZO CZĘSTO DOKONYWANIA NAPRAW NA ZASADZIE POŚREDNICTWA I ZAOPATRZENIA W CZĘŚCI ZAMIENNE GDZIE GWARANTUJEMY, ŻE DOKONANE NAPRAWY SĄ NA CZĘŚCIACH ORYGINALNYCH BĄDŹ KWALIFIKOWANYCH JAKO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI A REGENEROWANE ELEMENTY OTRZYMUJĄ NASZĄ GWARANCJĘ.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

 

 

Zastrzeżone nazwy i znaki towarowe zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych.

 © 2009 BPS Bauma
Projektowanie stron internetowych Control
Uwaga:
Wszelkie zastrzeżone nazwy, znaki towarowe, logo, nazwy produktów oraz oznaczenia usług (nazywane łącznie "znakami towarowymi") umieszczone w tym serwisie internetowym zostały wykorzystane jedynie w celach informacyjnych i stanowią wyłączną własność odpowiednich podmiotów.
Żadna z treści umieszczonych w tym serwisie internetowym nie może być interpretowana jako nieuprawnione lub zamierzone używanie przez nas znaków towarowych ich właścicieli ani też sprawiać wrażenia, że jesteśmy posiadaczami identycznych znaków i praw, a wręcz przeciwnie, wzmianka o znakach towarowych służy tylko dla celów dystrybucji tych produktów.

 

PANDZICH HYDRAULICS
hydraulika siłowa maszyn budowlanych, maszyny budowlane hydraulika, pompy denison